+(36) 1/461-8030revol@revolution.hu

Karrier lehetőség a rEVOLUTION Software-nél!

  • Szívesen kipróbálnád magad Magyarország vezető ügyviteli és vállalatirányítási szoftverek fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó vállalatánál?
  • Fontosnak tartod a folyamatos szakmai fejlődést és tapasztalatod bővítését? Szeretnél a hazai szakma legjobbjaitól tanulni?
  • Ösztönzőleg hat az állandó szakmai kihívás?
  • Rendelkezel aktív angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt?
  • Szeretnél magyar és külföldi vállalatok működését megérteni, átlátni és belelátni?
  • Inspiráló számodra a könnyen megközelíthető és igényesen kialakított munkakörnyezet?
  • Vonz egy vidám és dinamikus csapat tagjává válni?

Ha minderre igen a válaszod, akkor jelentkezz, mert itt a helyed közöttünk!
Kezdőként se aggódj, szívesen látunk, bevezetünk a szakma rejtelmeibe.

Az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat

(Az állásokról bővebb információt, valamint elérhetőséget az állás nevére kattintva lehet megtudni.)

A kiválasztási folyamat

A jelentkezés az űrlap kitöltésével, valamint egy motivációs levél és az önéletrajz csatolásával történik. A beérkezett dokumentumok értékelése folyamatos. A továbbjutó pályázókat 2-3 héten belül a telefonon értesítjük és megbeszéljük a kiválasztási folyamat következő lépését, mely lehet tesztírás vagy interjú.

A folyamat 2 vagy 3 körös interjúkból áll, melyek időpontját a továbbjutókkal telefonon egyeztetjük. A végső kiválasztást követően valamennyi jelentkező számára értesítést küldünk.

Gyakornoki program

Gyakorlati tudásra, tapasztalatokra, piacképes szakmai tudásra vágysz? Akkor jelentkezz gyakornoki programunkra!

A program célja a tehetséges fiatalok képzésének támogatása, elméleti tudásuk bővítése mellett lehetőséget adva a minél szélesebb körű tapasztalatszerzésre vállalati környezetben.

Résztvevőként:

  • Egy vidám és dinamikus csapat tagjává válhatsz,
  • Betekintést nyerhetsz egy prosperáló magyar vállalat mindennapjaiba,
  • Mentorok segítségével fejlesztheted tudásod, bővítheted tapasztalatod,
  • Részt vehetsz éles projektekben,
  • Versenyképes jövedelemmel rendelkezhetsz,
  • Megfelelő munkavégzés esetén a tanulmányok befejezése után munkalehetőséget biztosítunk

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van gazdasági/IT szakon
  • A tanulásban kitartó vagy, az önképzés minden lehetséges formáját megragadod
  • Aktív angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt

Állásjelentkezéshez töltse ki az alábbi űrlapot, válassza ki a megpályázni kívánt pozíciót és csatolja önéletrajzát. Amennyiben pályázata kiválasztásra került, kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!

(Az űrlap elküldésével automatikusan elfogadja az Adatvédelmi nyilatkozatot!)

Cím: 1133 Budapest, Váci út 76. Capital Square Irodaház V. torony, 7. emelet